Kullanılan Sektörler

Ahşap Sanayi

Kereste, MDF levha, laminant ve doğal ahşap parke gibi ürünlerin farklı çeşitlerde paketlenmesinde pp ve polyester çemberler kullanılmaktadır. Küçük parçalar şeklinde paketlenecek ürünler için pp çemberler uygun olup, küçük paketleri paletlerde veya başka bir şekilde birleştirerek büyük ambalaj yapmak istediğimizde daha mukavim olan polyester çember ile bağlama yaparak ürünlerinizi güvenli bir şekilde sevk edebilirsiniz.

Tekstil Sanayi

Paketlemede kullanım yerine göre pp ve polyester çemberin her ikisi de kullanılmaktadır. Genellikle küçük ve hafif ambalajlarda pp çember, büyük ve ağır ambalajlarda polyester çember tercih edilmektedir.

Mobilya Sanayi

Mobilya paketlemede kullanım yerine göre pp ve polyester çemberin her ikisi de kullanılmaktadır. Küçük ve hafif ambalajlarda pp çember, büyük ve ağır ambalajlarda polyester çember tercih edilmektedir.

Cam Sanayi

Küçük ve hafif ambalajlarda pp çember, büyük ve ağır ambalajlarda polyester çember tercih edilmektedir. Büyük ambalajlarda kullanılan polyester çemberin nakliye esnasında salınıma karşı esneme özelliği sayesinde ürününüz zarar görmeyecektir.

İnşaat Malzemeleri

İnşaat Malzemeleri: PP çember, özellikle kiremit sektöründe yarı otomatik ve full otomatik çemberleme makinelerinde kullanılmaktadır. Çemberlerimiz, tüm yarı otomatik ve full otomatik makineler (tam otomatik paketleme sistemleri) için uygundur. Polyester çember tuğla, blok beton, parke ve kilit taşı, bims taşı ambalajlamada güvenle kullanılmaktadır. Nakliye esnasında özellikle ağır yüklerde polyester çemberin esneme özelliği sayesinde malzemeniz hiçbir zarar görmeden güvenle sevk olur. Çemberlerimiz tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılar.

Balya Pakatleme

Balyalar genellikle belirli bir pres altında bağlandığı için pres işleminden sonra tek yönlü geriye baskı kuvveti oluşur ve bu noktada kullanılacak çemberin kalitesi çok önemlidir. Uygun polyester çemberle ve sağlıklı bir kaynak ile balyanın çalışma ve ulaşım bölgeleri boyunca açılmadan güvenilir bir şekilde sevki mümkündür. Ayrıca polyester çemberin max. germe değerinde stabil kalma özelliği sayesinde balyanızda herhangi bir hacim artışı olmayacaktır.

Otomotiv Sanayi

Paketlemede kullanım yerine göre pp ve polyester çemberin her ikisi de kullanılmaktadır. Küçük ve hafif ambalajlarda pp çember, büyük ve ağır ambalajlarda polyester çember tercih edilmektedir.

Otomotiv Sanayi

Paketlemede kullanım yerine göre pp ve polyester çemberin her ikisi de kullanılmaktadır. Küçük ve hafif ambalajlarda pp çember, büyük ve ağır ambalajlarda polyester çember tercih edilmektedir.

Lojistik Endüstrisi

Lojistik sektörü için zamanında, güvenli teslimat ve buna bağlı müşteri memnuniyeti sağlamak çok önemlidir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda pp ve polyester çemberlerden doğru olanı belirleyip kullanmak gerekir.

Elektronik Ürünler

Tüm elektronik eşyaların paketlenmesinde kullanılabilir. PP ve polyester çemberler ile bağlanacak paketleriniz nihai kullanıcıya güvenli bir şekilde ulaşacaktır.